Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mokapici

    csendes tag

    válasz commendator #393 üzenetére

    Jaj, hát elég könnyelműek vagytok,felszerelésnélkül ilyen veszélyes helyre menni! még jó, hogy szerencsésen végződött:), könnyelmű fiatalság...:)

    csak a mobilommal fényképezek, a színek ilyen szépek most itt,nagyon-nagyon jó őszünk van, 25-26 fok nappal és nagyon kellemes napsütés, végre, mert nyáron nem lehetett elviselni..
    próbáltam sielni Röldalban, de nem mertem felmenni a felvonóval, mert nagyon jeges volt, és azt mondták, lefele csak lécen lehet lejönni, így nem kockáztattam, mert nem tudom, milyen fönnt a pálya. Az alja meredek volt, egy kicsit felmásztam, de már 15 éve nem síeltem. Így aztán inkább sétáltam,április volt és olvadt a hatalmas, puha hótömeg,helyenként 8-10 m vastag volt az út mellett, némelyek olyan helyeken síeltek,mint a Matterhorn:) még nézni is szörnyű volt...:). A faluban nem voltam, csak a sípálya környékén..., visszamentem a délutáni busszal, 4 óra Haugesundtől a 134 esen, nagyin szűk út sok helyen, de nagyon szép.

    Vigyázz magadra, komolyan kell venni a túraszabályokat!!! fényképet nem csináltál?:)

Új hozzászólás Aktív témák