Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubabela

    senior tag

    válasz kiskuplung #61840 üzenetére

    :R Nagyon köszönöm a részletes leírást! Még nem tudtam kipróbálni, de kb ezeket a hibákat olvastam én is a kommentek alatt, mint amiket te is leírtál. Project wingmant is ismerem, azt is végig játszottam többször is monitoron. Próbálkoztam vele vr módban is, de nálam valamiért nem akart rendesen működni quest 2-vel. Az volt vele a bajom, hogy sehogy se tudtam beállítani a nézetet rendesen, volt hogy a gépen kívülte sikerült kerülni. Amúgy nem lett volna az sem rossz, de utána találtam rá a vtolra és a dcs-re, így nem is igazán érdekelt már. Megnézném a videót amit csináltál, hátha mégsem annyira vészes.

  • gulasoft

    őstag

    válasz kiskuplung #61840 üzenetére

    Az installálás egy KATASZTRÓFA. Legalább 5 helyről kell letöltögetni dolgokat, és utána meg hozzál létre könyvtárakat, zippelgess ide-oda, meg másolgass kézzel batch meg ini file-okba... Hát én ehhez már túl öreg vagyok.
    Igen szerintem ez utóbbi lehet a gond. A configot elég egyetlen egyszer kiválasztanod, (ahova letöltötted a zipet) onna ő berakaja saját könyvtárában, és minden változtatás ott mentődik. Tényleg marha bonyolult letölteni egy zipet, azt az uevr-ban beinportálni (még ki sem kell csomagolni!!) Elindítani a játékot, majd a windows gomb megnyomása után újra kiválasztani az uevr-t legördíteni a futó programokat kiválasztani a játékot és megnyomni az inject gombot. Mindez kevess idő mint ezt itt leírtam.
    Lehet egy olyanba futottál ahol a vezérlés vagy valami más miatt kellenek még + dolgok, de a játékok nagyrésze egy config letöltés egyszer, és injektálás.
    Egyébként itt vannak a konfigok, ha valki nem ismerné: [link]
    Ha itt nincs akkor biztos macerásabb az oldalon 7249 bejegyzés van, szóval biztos hogy valami elég speciálisba futottatok bele.

    [ Szerkesztve ]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák