Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz TIT #57323 üzenetére

    Ezt nem értem. Leírtam világosan a wifid van agyionterhelve! Jön a routertől a hálzótat, megy router felé a hálózati adatforgalom (NINCS NET BELÜL!!") wifin, megy a questtől az adat hogy áll a szemcsi hol van a térben, a vezérlők hogy állnak, majd erre a katyvaszra ráküldöd mp-kén 72/90* a képet, ráadásul valami szar routeren keresztül és akad a kép. Ennek semmi köze a nethez, le ett írva 1000*. Cseréld ki a routert egy normálisra, (ha ez drága képzelem mid van, bár ezt nem sikerült leírnod) és felejtsd el a wifit a gép és a router között. Kábelen megy, és nem tudod mi a probléma? (ember megfejtetted, a wifid szar!)
    A cat5e az tud gigabitet, a sima cat5 nem, bár erről folyt itt vita, de mivel nincs kábeled, annyira irreveláns, hogy nem is értem, hogy ez ragadt meg benned legjobban! Menj be egy boltba, vegyél 15-20méter kábelt (tuti hogy cat6 lesz minimum) és biztos vagyok benne, hogy a router sem a szoba közepén áll, és a gép sem. El lehet vinni szépen a fal mellett. Ha meg ez nem megoldás, akkor kábelezz csak nyugodtan, akdj, bele, tekeredj bele, ess át rajta, tépd ki a gépből vagy a fejszettből egy remek ütemű rálépéssel! Van végre egy remek eszköz ami kábel nélkül is tud pcvr fejszett lenni, de te csak kábelezz bőszen, nehogy megfogadd azt a tanácsot amit kértél.

    [ Szerkesztve ]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

  • fatal`

    titán

    válasz TIT #57323 üzenetére

    Az a router egyáltalán nem drága (br. 100 EUR) és tökéletesen funkcionál, kettő is van belőle. De AX53 is jó air linkhez.

    Helyi forgalom terheli a WiFi-t, itt ráadásul rögtön két eszközön keresztül akarsz folyamatosan többszáz megabitet átnyomni, nem fog menni. Pláne, hogy nem is egy helyiségben vannak.

Új hozzászólás Aktív témák