Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz gulasoft #50797 üzenetére

    Itt a 4070ti és a 4080 öszehasonlátásában 10Gb-nál megállt minden játék, még a ms flight szimulátor is. Egyébként ha ilyen grafika lesz a vr-ba ki sem jövök belőle. Ez lapján felesleges a 12 fölötti memória.
    [link]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

  • izomman1

    senior tag

    válasz gulasoft #50797 üzenetére

    Szebb képet kapok a G2 vel is ha nem 2x 2 K ba hanem 2x 4K ba nyomom rá a tartalmat ( 200 % os supersampling )
    Sajnos ez igaz kevés vagyis nincs is AAA cím talán ha PSVR 2 beindul jönnek PCVR ra is a portok
    8K KB az a szint ahol a G2 vel 200 % os szupersamplingot állítok.
    Ha jönne a Index 2 ( jönni fog lehet már tudni róla valamit? ) jó lehetne vagy itt van a Pimax Crystal de attól kicsit ódzkodom.
    Most Cyberpunk ra vagyok ráálva maxon fullon mindent jó lenne tolni elfogadható FPS el VR ba.. már majdnem FSR 2.1 el jó még az öreg GTX 1080 TI vel is de nem az igazi sajnos minden minimumon van és a felbontást is lejjebb kellett tekernem így meg nem olyan tű éles a kép amihez szoktam.
    ( 3370x3370 körül és minumumon minden textura high – valamint FSR automatán van beállítva így kapok 36-38 FPS -t amit dupláz a készülék kb már játszható de elég nehezen - 3090 tudna mindent maxon majdnem dupla FPS el ha elérem a 45-50 et stabilan megvan duplázva a 90 képkocka és isten király minden csutkán )
    A vicc az a mostani VR címek ( Quest 2 port ) simán mennek a GTX 1080 TI vel is.. egy játék miatt meg gépet fejleszteni egy MOD os játék miatt.. na ez az ezért van még mindig meg a Aorus extrame edition GTX 1080 TI ami gyorsabb mint egy hagyományos kb 10-.15 % al kb 2080 super szint néztem teszteken és tényleg még manapság is 40-50 FPS el 4 K ba is sok játék megy ami nagy TV is elégséges ( nekem )
    Szóval VR ra elkellene az a 16-20 giga ha vennék kártyát nem 2 év múlva kukázni akarom, mert a VRAM ba semmi se fér már mindent mediumra kell állítani ha magas felbontású VR akarok tolni… azért az az 1000 euro nem kevés még egy 4070 TI re is talán a RX 7900 XT időt állóbb valaki tudna modani valamit AMD VR tapasztalatra megy egyáltalán a steam VR ba a supersampling felskálázás?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák