Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz #54625216 #11960 üzenetére

    "Arra kell csak vigyázni, nehogy egy rendőrbe is belelőjél, illetve ki kell scannelni az áldozatot, hogy 'wanted'-e"

    Tökéletesen leírtad, hogy mit rontottam el a kezdetekben! :DDD Erre rájöttem én is, hogy ez nagyon jó pénzszerzési mód és azonnal elkezdtem "farmolni". Nekem kellett vagy 5-6 alkalom arra, hogy rájöjjek először szkennelni kell, akkor is ha már lövik a csórót a rendőrök. Elég sok pénzt elbuktam ezzel, mert nem értettem mit csinálok rosszul. :DDD

    Egyébként áthívtam egy havert VR-ozni és tönkretette 3x a hajómat, hatalmas javítási költségeim voltak. Mikor 4. alkalommal meghalt, azt mondtam spawnoljunk inkább a sidewinderben, az Isten háta mögött valahol... Most azért hagytam abba cirka 2 hónapja az Elite-t, mert nem tudom hogy jussak vissza a másik hajómba. :))

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák