Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    őstag

    válasz Enton #60705 üzenetére

    Megjött a Quest 3-am (Reverb G2 helyett), és eléggé felemás az érzés. :F :)

    Pozitív:
    Óriási giga plusz pont a szinte teljes képernyő élességért!!! Ez a legfontosabb.
    Szép, letisztult, jó hogy van sok egyéb funkciója is a G2-höz képest, sok minden másra is használható lesz majd.

    Negatívum:
    Borzalmasan nagyon nagyon kényelmetlen, vagy én vagyok iszonyat béna és nem tudom beállítani, de szerintem mindenhogy próbáltam már...
    Nagyon orrnehéz, ezáltal az egész headsetet súlyát érzem ahogy húz előre. Elől csak a homlokomon támaszkodik fel, ott viszont tolja lefelé a "bőrt" a szemöldökömnél fogva.

    Ha hátul a két pántot kicsit is meghúzom, hogy tartson akkor megfájdítja a fejem, pont ilyen fura helyen nyom.
    Nem tudom úgy beállítani, hogy kellőképp fogjon, de ne legyen díszkomfort érzésem 1 percen belül. Főleg úgy nem, hogy ne érezzem azt hogy nagyon nehéz és húz előre.

    Egyébként élesség területet leszámítva, nincs olyan óriási plusz a G2-höz képest, de ettől még nem bánom így elsőre hogy váltottam, csak a kényelemre kell kitalálnom majd valamit.

    Félve kérdezem, mert biztosan volt téma már (csak ne kelljen már "quest 3" 4000 találat között lapozgatnom ;] ), de van 10 ezer forint alatt valami bevált kényelmi upgrade?

Új hozzászólás Aktív témák