Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    Noh sikerült életet lehelnem a VD-be :K Bár először nem, mert kiderült, hogy elírtam a statikus ipjét a headsetnek és nem találta a gépemet a hálózaton. :D

    - - - - -

    Beat Saberrel próbálkoztam. Hát érdekes cucc. Nem mondanám rossznak.

    HVEC kódolással próbálkoztam csak:

    90 frame-el nagyon jó érzés játszani. Viszont azt nem értem, hogy a steamvr szerint 72Hz-n megy a játék elvileg, mégis mikor a VD-ben állítgatom a streamet, akkor érződik a változás, 72 helyett 90-nel játszani sokkal smoothabb. A steam rosszul mutatná? Vagy csak a videó lesz folyékonyabb és emiatt érzem úgy mintha maga a játék lenne folyékony?

    Azt is észrevettem, hogy a játékon belüli skálázás és a steam skálázás együtt mozog. Végül hagytam 1.0-án magát a játékot, és a steamben felvettem 250%-ra, amit szintén furcsának találok, hogy elbírja 90 fps-en. Rift S-en 1.3 ingame skálázás volt a max, ami stabil maradt.

    Ennél a felbontásnál alulról indítottam a stream bitrátáját, 32 értéken is meglepően egész jó a dolog és úgy 60-ig tudom elvinni úgy, hogy 30ms-en marad a játék. igazból a gradiensesebb háttereken lehet csak javulást érzékelni, ha ezzel játszik az ember, de örülnék ha esetleg lehetne ezt még lentebb vinni, 25-re? :F

    80Mhz helyetti 40Mhz módot a wifin nem próbáltam, valszeg nőne a latency nem? lenne bármi előnye lentebb váltani?

    - - - - -
    Rift S-hez képest a felbontás érződik, hogy jobb, főleg videók nézésénél egyszerűen sokkal jobb, szóval izommannak ez egy jó hír. :) Lehet kipróbálok majd egy filmet benne.

    Viszont a Quest 2 VD-vel nem tud adni olyan letisztult képet, mint a kábeles testvére, még maxra húzva sem.

    Így elég nehéz eldönteni, melyik jobb, de talán a nagyobb felbontás és a magasabb frissítés a nyerő a quest 2 javára.

    - - - - -

    Meglátásaimmal kapcsolatosan bármilyen megjegyzést szívesen fogadok, hogy hol mi hogyan működik, vagy mit tudnék javítani. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák