Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    Reméltem, hogy van már ilyen topik. Nemrég vettem egy 6p-t meg hozzá egy "large" cardboard-ot ami egy kalap szar volt. De nem adtam fel, vettem egy ilyet:

    Ami alapvetően még mindig egy kínai vacak, de jól állítható, kényelmes és teljesen használható. Az élmény valami eszméletlen. Még csak ízlelgetem a témát és sok minden nem világos, ezért ezer év google keresés helyett inkább itt tennék fel pár kérdést: Valaki próbált már itt a riftet? Milyen ehhez a telefonos bénázáshoz képest? Tud valaki olyan távirányítót telefonhoz ami rendesen használható, mert elég idegesítő tud lenni ki-be rakni a telefont. Pc-vel mennyire tudnám a telefonos vr-emet összekötni? Van benne potenciál? Van értelme? Például tudnék-e vr videot pc-n lejátszani, úgy hogy a telefonon lássam, és ha igen mit nyerek vele?

    Jövőre jönnek végre a rendes vr cuccok, szerintetek melyiket érdemesebb majd megvenni a htc vagy az oculus cuccát? Láttam, lesz ps4-re is vr, oculushoz az én gépem a recommended, a playstation vr-ről meg ilyen 120fps-eket írnak, mit fognak playstation vr-en 120fps-el futtatni atari játékokat? :D :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák