Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Leírhatnátok elég részletesen hogy kell feltenni az 1.3 as runtime-ot mert elég kellemetlen perceket éltem át.
    Még a letőltése előtt töröltem a 0.8-at aztán 1.3 letőlt és meglepődve nézem hogy nincs exe benne...
    Illetve egy van de arra csak 1 hiba jelentkezik. Gondoltam oké 0.8 vissza és ezután jött a leizzadás. Nem ismerte fel a kamerát. Újratelepítettem megint a 0.8-at, kamerát lehúztam, gépet újraindítottam de semmi.
    Közbe a nagy keresgélésem közepette rátaláltam hogy elméletileg a legújabb nvidia driver kell az 1.3 sdk-hoz? Ha jól vettem ki az angol szövegből.
    Mindenesetre megtaláltam a kamera problémájára is a megoldást. Csak ha valaki ugyanebbe a hibába futna bele akkor keresse meg a
    c/Users/user/Appdata/local/Temp/Oculus Inc/OculusPTDriver_Win7/8/8.1_x64.msi drivert és kattintson rá.
    A tuti leírásig nekem marad a 0.8 sdk ez legalább remekül működik de a store végett jó lenne az új.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák