Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxxika

    senior tag

    válasz Johnny_vT #9284 üzenetére

    Mindkettő megvan, az S60 megvan már 15 éve, az S80 idén van 5 éve nálunk, ismerőstől vettük meg, olasz import, de szlovákiában lett először forgalomba helyezve.
    A bőrüléseket az előző tulaj mondhatni átfestette, szóval egy két helyen kopik le róla a plusz réteg, de egyébként rendben van, nem szakadt ki, most van 350.000 a kocsiban. A vezetőoldalon az egyik fém kis keretes cucc mindig kipattan, visszatuszkolom de egy idő után mindig kijön.
    Belső tér kényelmes, hosszú távon is nagy rendben van, évente 40-60 ezer megy bele, édesanyám sose panaszkodott még arra, hogy fáj a háta, pedig a Tokaj-BP, Tokaj-Kassa, illetve dél magyarországi túra gyakori. Hátul elférek magam mögött kétszer, ég és föld a kettő között ilyen téren a különbség. Halkabb a szigetelés, összeségében minőségibbnek mondanám, mint az S60-ast, azonban engem egy dolog zavar, a hossza. Sokat járok városban, S60-t is néha átkozom hogy nem férek be sehova, főleg a belvárosban (mondjuk múltkor egy VW Up nem fért be egy IFA méretű helyre, pedig az S60-at simán betettem volna....)
    Fordulóköre ugyanúgy nagy, Y-ozni kell rendesen.

    Off: kitöltöttem a kérdőívedet :)

    OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

Új hozzászólás Aktív témák