Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz TonTomika #4911 üzenetére

    Köszi!

    Hifire kényes vagyok, az S60-ba csak a fejegységet cseréltem BLP-re, de a Honda-ba komplett u-Dim rendszert építettem, egy hibás gyári hifi a legutolsó gond. :)

    Vigyázni kell a beltérre és akkor sokáig szép marad, persze ettől még nagy általánosságban igaz, h kategóriákhoz képest a Volvo-knak nagyon tré minőségű a belterük.

    Pontosan, a linkelt példány egy igazi klasszikus.
    Cabrio, T5-ös 245 lovas benzinmotor és a slussz h kézi váltós. 99%-ban ezeket automatával adták ki, ami ha jól tudom már itt is korlátozva van az első két fokozatban a nagy teljesítmény miatt.

    gaborbol

    Köszi!

    Nem mai darab, de ez egy cabrio. Mindig megvolt a komoly feláruk, nézd meg az új árát, 2001-ben 16,3-at le kellett tenni érte.

    Egyébként kb. tök mindegy melyik prémiumból nézel cabrio-t, ilyen futással, nem beugró motorral ennyi idősen is mind ennyiért megy (E46-ok, stb.) és ahogy fent is írtam, itt azért komoly összefüggések vannak, ami a piaci árát feltolja. (T5, kézi, cabrio, kicsi futás, 2. tulaj)

    Nyilván, cabrio-t itthon kizárólag hobby célokra lehet tartani, 2. 3. autónak.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák