Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rushty

    senior tag

    válasz balazsbence #2304 üzenetére

    Fúrt keret le- fölvételnél nem praktikus:
    -hogyne kéne „cserélgetni”... (már aki ugye)
    Megbolondulok, ha csak egy kis szellő is van, elkezdek könnyezni, kipirosodni, szúrni. Nekem teljes arcszemfedés kell alul-felül-oldalt különben diszkomfort és tünetek, de sport szempontból is lekerülne az okuláré, még nem láttam ilyenben sportolni bárkit is.

    Személyre szabott lencse:
    ha arra gondolok, hogy még egy PD-t sem tudnak lemérni, megállapítani, ellentmondásos vizsgálatok az emberektől, még látnom kéne egy ilyen szemüveg elkészülését (nem csak a rajz). Nem jutottam el idáig.

    Kék pápaszem:
    -egy szemüveges hogy használja? kettő szemüveg kerül az orrára? Az már akkor zavaróan tükröződne a kettő közötti levegő miatt.

    Réteg elcsúszás:
    -a garancia hány év?
    -mit jelent a hirtelen hőhatás?
    -az olcsó, illetve a nem olcsó mikor adja be a kulcsot? (hány évet bírnak)
    A karcolódás probléma nem tetszik. Üvegben gondolkozok, mert egy polikarbonát lencse "magától" is karcolódik, nemhogy 5 év múlva hogy néz ki..., de ha nem lenne komfortos az üveg a súlya miatt, akkor kiesik, vagy egyébként is damiloshoz esélytelen.
    Üveg - ha kirobban egy légzsák, becsapódik valami a szemüvegbe (rovar, labda), akkor szívás van?

    Oakley
    -nincs tapasztalatom, csak kommentek olvasása angol, japán nyelvű oldalakon is, ahol megemlítik, hogy japánoknál nem ugyanaz a szemüveg/arcilleszkedésakármi van.
    Itthonta milyen Oakley kerül, mit lehet kapni nem tudom, de az eredeti? japán széria nem az én itthoni szemüvegességemre való, mert a japánok anatómiai kezelése rövidlátásból más.

    Próba:
    Hol van lehetőség kipróbálni lencséket? a réteg, nem réteg közötti különbségek miatt. Meg a cylinder tesztelés.

    Köszi lenne egyéb kérdés is, ezek csak az utóbbi pár hsz-ban felmerülők voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Revolut meghívó pü-ben

Új hozzászólás Aktív témák