Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    sziasztok ismét!

    érdekes proglémába futottam, hátha valaki fogja rá tudni a választ...

    a TL-MR3220 v1.2-es rúteremen előbbre a trunk 3.3.8-as kernel verziós jffs2 openwrt-t futtattam, majd szeptember elején kijött egy szintén 3.3.8-as, de már attitude_adjustment, Luci-val, ezért ráhúztam ebből is a jffs2-est. működött is tökéletesen, csak hát sokat gyilkoltam és most jutottam el oda, hogy újra kellene darálni. a szeptemberben leszedett verziót nem találtam a gépemen, ezért újra leszedtem (a dátum nem változott: 04-Sep-2012 19:11) - viszont most ráhúzva valamiért nem bútol be rendesen... eljut a failsafe sorig - ha nyomom az F+ENTER-t akkor be is lép. viszont ha hagyom továbbmenni, akkor az ohci_hcd: USB 1.1 OHCI driver sornál elakad és többé nem lép tovább... hiába nyomom az ENTER-t, nem ad soros konzolt csak léptet 1-1 sort (talán nem lefagyott), nem látszik az OpenWrt default SSID és nem ad IP-t a kábellel rádugott gépnek... ha a squashfs-est húzom rá azzal rendesen elindul és működik is - de én inkább a jffs2-t preferálnám...

    előfordulhat, hogy annak ellenére hogy nem változott a dátum az openwrt letöltés listájában [link], mégis feltöltöttek valami új verziót ami bugos és azért nem indul el most? vagy nem látom a fától az erdőt és valamit elfelejtek?

    USB soros kábellel csatlakozok rá amikor frissítem, úgy lépek be a uboot-ba, majd (az openwrt 3420/3220-as leírására alapozva) :

    erase 0x9f020000 +0x3c0000
    loady (itt megkapja az image-et)
    cp.b 0x81000000 0x9f020000 0x3c0000

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák