Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LiteCross91

    aktív tag

    válasz woodworm #15161 üzenetére

    Openwrt-re factory.bin-es openwrt-t telepített (mert vmiért lassú volt a sebesség), így brickelte és tftp-ről nem tudta visszatenni a gyári fw-t. Aztán leírja tftp-nél mire kell figyelni. Szóval az sem olyan elronthatatlan, még ha mindent úgy csinálsz, ahogy le is van írva.Aztán ha azt is elszúrja az ember, akkor jöhet az itt leírt: https://openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr1043nd#installation_on_hw_rev5 , UART. Lehet inkább megbarátkozok ezzel a 200Mbits letöltési sebességgel. Aztán majd veszek egy normális routert.
    Ja, hogy teljesen tiszta legyen a story. Azért kezdtem ebbe a third party firmware őrültségbe, mert kizárólag az iphone-omon 0,5 Mbits le és feltötlséi sebességem volt a gyári firmware-el. 3x reseteltem alaphelyzetbe a routert és minden alkalommal, 2-3 nap után használhatatlan lett a wifi és 4G-znem kellett itthon. Van egy TP-link AP is, ha arra csatlakoztam, akkor is 0 volt a netsebesség, szóval gondoltam, hogy a fő router a ludas. Meguntam és kipróbáltam a Gargoylet, azóta hibátlan a wifi. Cserébe 200Mbits a max le és feltöltésem, a gigás netemmel. :W

    twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

Új hozzászólás Aktív témák