Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz blakey #30346 üzenetére

    Mivel nincsen Displayport a Minin csak egy HDMI és 4 db Thunderbolt 3-as USB-C .Pont azt akartam megúszni a 18 ezres kábel megvételét.De lehet ,hogy nem fogom. Vagy marad a Dell 25” 1440p monitor.Cdak gondoltam ,hogy egy HDMI gyárival csak megy már a Minicke normálisan majd 60hz-en. Az egész azért furcsa nekem mert ugye 3 monitorral is elbírna a Mac a leírásában benne van abból egy 5K 2 4K . Akkor 1 4K -s meg gondot okoz neki.Eddig komolyan mondom sose hallottam a hangját de mikor ksiebbre állítom a szöveget akkor egy idő után bekapcsol rendesen.Annyira meghajtja a videokártyát ,hogy kisebb betőméretet és ikonokat kell grafikusan csinálnia? Elolvastam az  oldalán simán HDMI-n tudnia kellene a 60hz a Mini 2018-asnak. Kimondottan azt hittem ,hogy sokkal szebb lesz a kép.Most meg a hűhhaa faktor rendesen elmarad.Vagy az 1440 p van nagyon jól kitalálva a Macechez? De a DPI számokat is figyelembe vettem pedig 109 a Dell 1440p 163 az LG 4K elvileg azért szebb sokkal élesebb képet kellene kapnom vagy rosszul gondolom? Te milyen monitort fogsz venni kedves Blakey? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák