Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz koncsik #69285 üzenetére

    Köszönöm a megerősítést, gondoltam hogy spicli volt a háttérbe, azt is meg tudnám mondani szerintem ki volt.
    azt már nem értem, őt mi vezérelte.
    köszönöm a magyarázatot is. Mivel elég hangosan méltatlankodtam, mindenképpen jár tölem visszajelzés.
    Azonban azt nem biztos, hogy tilusnak kell felróni, hogy ment tovább a beszélgetés, hiszen mindenki rárepült, hogy itt van
    biztos láttátok logban hogy mikor olvasta el az üzenetet.
    de én is kaptam már figyelmeztetést az elektromos autós topikban, valaki ajánlotta a töltőnket, erre valaki kérdezett róla, engem említve, válaszoltam linkelve a leírást amit nem talált. Most akkor nem írhat senki aki képvisel egy céget ha kérdezik?
    és ittt mi kérdezgettük utána tilust, nem magátol árasztotta el kommentekkel a fórumot.

    Proci: “Ilyen szempontból a szabályozás működik, mert normál esetben senki nem fog kisszériás, spéci, de adott esetben nagyon drága cuccokat csinálni.”
    hát a kormány amit Beke Tibi barátommal gyártogatunk, az kis szériás diy, ellenben 300.000Ft, az akkor hova sorolható? :)
    itt minden drága. Ami nem drága, az ge.idrága

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák