Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz arty #41888 üzenetére

    Én is azt hittem hogy nem lehet annyira észrevenni a különbséget, de főleg közelről nagyon is észre lehet venni.
    Viszont a vámolásra készüljetek fel hogy tömény cumi.. :(
    - Hétfőn megkaptam a vámoláshoz szükséges dokumentumokat amiket ki kell töltenem, én ezt gyorsan ki is töltöttem majd vissza is küldtem.
    - Csütörtökön kaptam értesítést hogy átment a vámon. Beszéltem a FedEx-el hogy mennyit kell fizetnem a futárnak. Gondoltam innentől sínen vagyok.
    - Ma átadja a futár a csomagot, nyújtom a pénzt neki és mondja hogy nem neki kell fizetnem hanem el kell utalnom.
    - Beérek házba átolvasom a papírt. Amit kitöltöttem nyilatkozatot ott ugye azt kellett bejelölnöm hogy a FedEx-et megbízom a vámügyintézéssel és a futárnak kp-ban fizetem ki a sarcot. Na ez a lehetőség át volt húzva, és azt volt bejelölve hogy a feladó fizeti ki az áfát meg vámot.
    - Következő lapon ott van rajta hogy nekem kell kifizetnem vámra x áfára y összeget, és meg volt adva szlaszám, mind a kettőre más. Persze leírva nincs hogy mit írjak a rakat adat közül a közleménybe hogy be tudjanak azonosítani.

    Imádom mikor ilyen gördülékenyen megy minden. :)

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák