Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz Márton #4188 üzenetére

    Hali!

    MOMO-t a klasszikus pedálhiba miatt nem cserélik ki. Viszont nagyon egyszerűen orvosolni lehet. Nekem 2 éve van meg és a pedálhiba 1 év után jött elő, ami abból állt, hogy a gázt nyomva a fék is befogott egy kicsit. Szétszedtem a pedálokat, a potikat megmosdattam gyógyszertári alkoholban, majd a tengelyben lévő részére szigszalagot ragasztottam. Pár napja a gáz nem mindig hozta padlónál a 100%-ot, ezért most ugyanazt megcsináltam, amit tavaly. Azzal a különbséggel, hogy a szigszalag helyett most mást használtam: olyan anyag mint a cellux, csak nem átlátszó, sokkal erősebb és brutálisan ragad. Ebből ragasztottam egy-egy réteget, na ez biztos, hogy nem jön le egy jó ideig. Szal 2 év alatt kb 2. óra munka volt amit rá kellett szánni a kormányra, meg mondjuk 1000 Ft. A MOMO-val nem itt van a legnagyobb probléma, hanem a kormánynál. Sajnos nekem is elmászott a középállás, és ami már új korában is nagy gond volt: hirtelen kormánymozdulatoknál (ellenkormányzásnál) "úgymarad" a kormány, azaz pl. egyenesen mész, de a kormány keresztben áll a kezedben. Ebből kifolyólag nem igazán lehet határon autózni.

    Várom már a G25-öt :)

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák