Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz brownus #161 üzenetére

    Szerintem elég jók, de az tudni kell, hogy tényleg elég érdekes fantasy-horror-mese keverék. Volt benne egyszerűbb mesélős történet, volt benne véres-sorozatgyilkosos történet, álomvilág (furcsa lények és helyszínek), "időutazásos" téma, nem mindegyik függ össze egymással, illetve nem mindegyik illeszkedik szorosan a "fő történetbe", de összességében mindegyik jó. Mivel az álomúr a főszereplője a köteteknek ezért nagyon változatos dolgok kell(het)nek életre :) Elég sok (szép)irodalmi és popkulturális utalás/téma keveredik a történetekbe, szóval olvasott embereknek még inkább csemege lehet :) A rajzstílus nem a legszebb szerintem, de a célnak megfelel (nem mai darab, manapság durvábban vannak rajzolva az ilyen cuccok). Viszont a kötetek (legalábbis a magyar kiadás) szépek, fényes papírra vannak nyomva, kötetek végén magyarázatokkal, szóval ezzel nincs gond (gondolom az angol nyelvű is ilyesmi).

    Egyelőre csak 2 kötetet olvastam a négyből, azok tetszettek, ismerősöm szerint a 3-4. kötet is jó, meg gondolom az összes többi is. Csak sajnos a magyar kiadásból már nem lesz semmi, 4. kötet után lelőtték, a magyar piac halott :(

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák