Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    Sziasztok!

    Még tavaly történt egy cserbenhagyásos baleset velünk Budapesten (személyi sérülés nem történt) én mint tanú szerepelek a történetben (ha jól tudom egyedüli tanúként).
    Én székesfehérvári vagyok, itt Fehérváron már ki is hallgattak az ügyben, erre ma kapok egy idézést, hogy meg kell jelennem februárban Budapesten tanúskodni...
    Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:

    Hogy őszinte legyek sem időm, sem energiám nincs más hülyesége miatt Pestre rohangálni, az útiköltségről nem is beszélve. Mivel a sértett hozzátartozóm, így nem veszem félvállról a dolgot és szeretném ha a vétkes megkapná a megérdemelt lehető legmagasabb büntetését.
    De kérdem én, miért nekünk kell felmászkálnunk, miért nem jön az a senkiházi Székesfehérvárra?
    Illetve ha nem jelenek meg attól még a vétkes ugyan olyan büntetésre számíthat mintha ott is tanúskodnék, mint írtam korábban már 2x is voltam tanúskodni ez ügyben, a nyomtatvány is nálam van ezzel kapcsolatban. Lehet esetleg kérvényezni, hogy Fehérváron legyen a tárgyalás?

  • Eagl3

    veterán

    Kösz a válaszokat.
    Nem is a pénz idegesít igazából, mert ha már felmegyek Pestre, akkor elintézek pár dolgot... csak most erre kurvára nincs se időm se energiám. Ha meg kap valami lepkefingnyi pénzbírságot azért amit elkövetett, minket meg felrángatnak Budapestre, akkor elborul az agyam.

Új hozzászólás Aktív témák