Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz mityku #409 üzenetére

    Ja, itt valamit elnéztél. A CoD-ban MP40 és 44 volt, és nekem úgy rémlik, hogy az előbbit, tehát a gagyibbat lehetett többször találni.

    Az STG44 miatt azért kezdtem gyanakodni a MOHAA-ban, mert hát eleve a kinézete, meg a jellegzetes ''ugató'' hangja is ismerős volt. Csak furcsa, hogy ebben a játékban '45 január-februárjában még sorozatgyártás előtt állt, míg a CoD-ban Sztálingrád utcái ''tele'' voltak vele, MP44 néven. Most nem tudom, melyik játék a hitelesebb. Nincs pontos adatod arról, hogy mikortól indult meg a sorozatgyártás?

    A Kelly hőseiben egyébként az Moriarty volt :) Az a Csodabogár meg tényleg marha jó: ''hadd higgyék csak, hogy éppen pihenőn vagyunk, ne b*szogasson itt minket senki!''

    OFF2: én láttam a Vaskeresztet, meg is volt videón, de annyira nem tetszett, úgyhogy letöröltem. Állítólag minden idők legnaturalisztikusabb módján mutatja be a tank által sárba tiport emberi testen keresztül, hogy az emberi élet mennyit - semmit - ér a háborúban. De a Coburn nem jött be nekem, meg valahogy nem volt igazi befejezése sem.

    [Szerkesztve]

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák