Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz #34576640 #100665 üzenetére

    Gondolom gyerekeknek lesz...

    Focisuli - Készségek és technikák
    (A Bobby Charlton labdarúgó-iskolával együttműködésben)

    Gömbérzéket, játékintelligenciát nem tanítja, és persze minden lövés és passztípust magának kell mindenkinek kiismerni és rengeteget gyakorolni, de elég jól leírták benne a dolgok alapjait. Azt nem lehet elkerülni hogy az ember kitapasztalja a saját lábát és komoly időt szánjon a fejlődésre.
    Ezen felül F2Freestylers és SkillTwins youtube videóit ajánlom és még van pár videó akár posztokra szedve ahol bizonyos gyakorlatokat, mozgásokat vagy technikákat mutatnak be többször, akár lassítva is.

    Én kölyökként krétával köröket rajzoltam a falakra és a kerítéskőre különböző színekkel és beszámoztam őket. Kimértem több távolságot ahova vonalat húztam a különböző színekkel így voltak nehézségi fokok.
    Addig nem hagytam abba a míg nem sikerült annyiszor sorrendben betalálni ezekbe ahogy papírra leírtam, így a szomszédok is örültek a fejlődésnek. :D A dekázás az nagyon jó alapot ad még, de először érdemes csak azt gyakorolni hogy rüsztre vegyük a labdát és megtartsuk. Stb stb, holnapig lehetne írni, de a lényeg hogy ha esett ha fújt én gyakoroltam... Hogy mennyire lesz szeme és esze a játékhoz valakinek az jórészt adottság. Én sokszor jobban szeretem ha szépen készítek elő mint ha én lövöm.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák