Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DeathAdder #89761 üzenetére

    Azért a Spurs építkezése sem gyenge.

    Légyegében ugyanazt csinálják, amit mi akarunk, csak ott nincs stressz, elvárások a nagy múlt miatt, ezért nyugodtabban tudják csinálni, időt adnak mindenkinek ideiglenes kudarc ellenére is.

    [ Szerkesztve ]

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #89761 üzenetére

    Engem nem érdekel melyik csapat mit nyert, én nem kupáknak szurkolok. Az sem érdekel, hogy egy játékos mit nyert és mennyi az értéke mert attól lehet egy felmarketingelt középszerű valaki. Nem érdekel a keretérték sem. Jó az angol bajnokság, nézem is, de már kicsit elég volt abból ami körüllengi. A te hozzáállásod én összességében objektívnek találom, ne vedd magadra.

    Számomra a Watford a sehol semmi kategória. Felőlem lehet akármilyen okos építkezés és váltogathatják az edzőket úgy mint más az alsógatyát jó esetben... Nem szimpatikus ez a rendszer.
    Nem azt mondom, becsülendő ahogy feljöttek de semmi több. A pénz és az élvonalban maradás a cél, ennyi.

    A Granada-tól búcsúzhatunk. A Watford valószínűleg kikaparja magának a bennmaradást, ahogy az Udinese is hiszen pont ugyanúgy állnak. Nincs bajom velük de ne mondjuk őket többnek mint amik.

    Egy kis érdekesség ami nemrég jött velem szemben egy közösségi oldalon. Talán mégsem kezelik olyan okosan a pénzt Pozzo-ék. Kíváncsi lennék a háttérre mi alapján mozgatják a pénzt a három klub között, mi a prioritás. Érdekes dolgok ezek.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák