Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz szami777 #86207 üzenetére

    tudtam, h ez fog lejönni végül.. nem erről van szó pedig. én nem szeretem a Sevillát, nincs is közöm hozzájuk semmi. egyszerűen csak egy fenomenálisan működő csapat, amely nemcsak egységében, technikai tudásában kiemelkedik, a spanyol first classból is (Barcát, Madridot leszámítva). azokat az uefa-kupák sorban nem a szél fújta be az ablakukon.. persze, a spanyol elsősztály majd' minden csapatára el lehet ezt mondani ezt, h technikás, h szuper kis csapatok, mely eu-szinten kb bárkivel sikeresen szembeszállhatnak, de a Sevilla tud valami pluszt még köztük is, legalábbis eddigi időkben tudott annyival többet, amivel végig vitte sorozatban az európai sorozatot
    meg akkor még ott van az Atletico is ugye.. simán bl-döntig megy el, 3évből kétszer. miről beszélünk?.. mondjuk, az Atletico már nekem más, ők iszonyat stabilak, de pl ott már nem olyan technikás dolgokat látunk, vagy nem olyan mennyiségben, mint a Sevillánál
    de ott van pl a Las Palmas. már a múltkorjában írtam, mennyire gecijó kis csapat, mikor a Barca ellen játszottak otthon, hát istenem, ilyen magyar nagycsapatunk lenne, csak egy ilyen, aki így el tudja dugni a labdát meg járatni, egy Barcelona ellen, szerte szét ugrálhatná a nép a 4-6os villamosokat a körúton, 24/7be...
    persze, tudom, bennem van a hiba meg én vagyok a csicska, mer' nekem mindig csak az számít, hogy ha valaki technikás meg húzogat
    de a Sevillánál jöhetett eddig igazából bárki, bárhonnan, svájci, belga, francia, olasz, angol.. egyik se tudta lenyomni és most iszonyat kiváncsi leszek ki lesz az a nagyligában, aki tisztán meg fogja tudni, úgy igazán verni őket.. jó, h végre a bl-ben vannak, ez lesz a legnagyobb erőpróbájuk

    szerk. na jó akkor bszzátok meg, nem írok semmit és befogtam a pofám végre
    xdddddd

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák