Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz DeathAdder #164901 üzenetére

    Én szeretem hangoztatni a régen minden jobb volt dumát, csak sajnos ez kurva sokszor így is van, a sportban meg pláne.
    Azért nagy különbség az, amikor egy klub a történelméhez hűen kap egy biztos anyagi hátteret, vagy egy lófasz klub kap egy végtelen +1-es anyagi hátteret, ez nálam minden olajos csapat, és ugyan a Chelsea is így kezdte 2003-ban, de ott már 5 év után jött egy BL döntő, amit csak a balszerencsével buktak el, na az is egy szép építkezés volt.
    Én kétlem a mai napig, hogy ugyanilyen fizut tudott volna adni a Madrid állami csapat révén, ez brutális összeg, itt valami más van a szituban, ha minden igaz, Mbappé a katari kiruccanás után változott meg, ott kaphatott valami olyan dealt, amire ő már nem tudott nemet mondani, ami oké, csak vérciki nonstop azt hangoztatni, hogy még járni se tudtam, de már Madrid drukker voltam, és az is maradok örökre (nyilván nem így mondta :DD ), mert szerintem mindenki olvasatában az álmok és annak megvalósítása áldozatokkal jár, kb mint egy hobbi, ahol nem nézzük a költségeket.
    Kiderül mik igazak a szivárgásokból, de ha netán magára tud húzni egy csapatot, és ez is volt a cél, hogy beegye magát az egész Psg-be teljesen, akkor ügyesen csinálta, de ez kiderül miként alakul a dolog a többi sztárral, főként Neymar-ral.
    A Della drukker voltam és vagyok jobban hangzik. :D

    De, a Real is gyöki volt egy kicsit, hogy szart se íratott vele alá, és csak verbálisan mentek a dolgok, ezt nem néztem volna ki Pérez-ből, ebben ő is hibázott.

    [ Szerkesztve ]

  • everest140

    tag

    válasz DeathAdder #164901 üzenetére

    Szerintem pont hogy azért tudták a párizsiak maradásra bírni, mert a Real közel sem tudott (és ennyit biztosan nem is akart) ilyen irreálisan értelmetlenül sok pénzt fizetni neki. A 300 millió eurós aláírási pénz és a heti 2,1 milliós fizu igen extrém és én személy szerint nagyon érthetetlennek tartom az okát, hogy 1 labdarúgó képes lenne egyáltalán annyit hozzátenni a klubhoz ennyiért, hogy elmondhassák róla hogy megéri a teljesítménye a pénzét.

Új hozzászólás Aktív témák