Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomix24

    addikt

    válasz somaisten #698 üzenetére

    Tehát megvan minden ami kelhet. Gondolom a (SDK3.X) r4090 van fent.
    Többféle gond lehet.
    -A firmware bug-ja, amit kizárni nem tudsz, de hasonlóról nem olvastam a panaszok között az Angol fórumon.
    - A kábelek is lehetnek bibisek, mert hasonló anomáliát tapasztaltam nem 1.3c kábeleknél, amiket olcsóbban mérnek, de cserébe kevesebb adat is tud átfolyni rajtuk egyidőben... Ha ezt ki tudod zárni,akkor tovább lehet lépni.

    - Az erősítő és a TV.
    Több HDMI kompatibilitási javítás is volt az ACryan-hez hogy ne legyen gond a TV-el. Lehet a tiédet nem szereti...

    Szerintem az AC hdmi kábelével kösd közvetlenül a tv-re a kütyüt és nézd meg ezt a dtshd anyagot 1080p-ben, hogy van-e képi hangi anomália, illetve a másik kábellel is. Aztán jöhetnek a biztos 1.3c kábelek..

    De kipróbálnám pl egy másik 1080P-s dtsh anyag ugyanilyen lejátszását(erősítőn keresztül) hogy a koncertfilm hibáját kiszürd. Avatar esetleg? :) stb(Torrent)

    Legvégül elkezdhetsz gyanakodni az erősítőre, kisköynv stb lehet árulkodik a szabványfogadásáról, kimenetéről, hdmi verziójáról,stb...

    Nemtudom segített -e ez, de érdemes mindent kizárni, és ki is lehet a nagyrészét :) :R

Új hozzászólás Aktív témák