Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz arnyekxxx #108 üzenetére

    "Hableány...fehér tajték..fehér habok... fehér habbá változik, ott van a sztoriban. Persze nyilván ennek csak az eredeti befejezéssel van értelme."

    Tehát te magad írtad le, hogy a megváltoztatott sztorival már semmi jelentősége.

    "mivel azt is szarnak tartom (ezt fentebb párszor mer említettem) nem értem miért jössz vele. Mindemellett nyilván az első dizniverzió azért olyan mert dizni és hosszú mese, az eredetiből egy félórás rajzfimet lehetne max összehozni, valamivel ki kellett tölteni a műsoridőt, a vége meg gyerekbarát mert hát dizni."

    Én is szarnak tartom, de nem háborodok fel, hogy alapjaiban változtatták meg a sztorit.

    Továbbra sem arról van szó, hogy kitöltötték valami extrával a sztorit, hanem arról, hogy teljesen más irányba terelték, szóval nem az magyarázza, hogy túl rövid volt az eredeti. Egyébként az eredetit kiegészítve némi köztes altörténettel simán csinálható lenne belőle egész estés rajzfilm. Meg viszonylag tömören fogalmaz. Nézd meg a Hobbitból mit csináltak, ott egy alapból is bőbeszédű könyvnél van hogy pár oldalból fél órás jelenetet csináltak.

Új hozzászólás Aktív témák