Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Bernardo20 #879 üzenetére

    Ha már információ, akkor a Zalmannál hogyan lehetne szabályozni a basszust?
    No mert ugye a a .1 csatorna állítgatásával nem lehet, a hangkari kinyomja a szabályozgatott mélycsatornát, de a Zalman valahogy lenyeli(elméletileg lekeveri az összes csatornára, háát), a front mono meg megy középhangszóróra duálmonóba.
    Nem mintha különösebben lejjebb akarnám venni, nem rázza szét a fejem különösebben (ellentétben állítólag a medúza/ozaki/genius félékkel), örülök, hogy van valamennyi.

    Egyébként az USB-s hangkarid nem valami szoftveres megoldás? Mennyire terheli le a gépet?

    Nem tudnátok ajánlani egy jó lejátszóprogit, ami szépen 5.1-ben tudná megszólaltatni a sztereó zenéket? Nem mintha különösebb gondom volna a Creative CMSS 3D-jével, csak hátha akad jobb megoldás.

    A sistergésre az egyetlen megoldás egy jobb hangkártya bevásárlása.
    NF7-S alaplapi Soundstormjával nem tudtam olyan halkra állítani a hangerőszabályozót, hogy ne lehessen valami háttérzajt hallani. Ha hangosabbra állítottam, pl zenehallgatás közben, kihallatszott a zene mögül az elektromos zaj.
    Ez egy Au2 ZS bevásárlása után annyit javult, hogy a maximum hangerő 33%-a körli értékéig nem nagyon hallani a zajt(e pontnál hallani, de csak odafigyeléssel), afölött már egyre jobban észlelhető. CMSS(Creative's Multi-Speaker Surround System-instant sztereó-5.1 drivertrükk) bekapcsolása után valamivel emelkedik az alapjaj.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák