Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz #64791808 #1143 üzenetére

    Itt szvsz, az esetek többségében CSAK 5.1-s fülesről beszélgetünk. A Medusa is az! Ami azt a kis dobozkát illeti, akkor is jobb, mint ha nem lenne, ugyanis legalább nem kell a pc hátához mászkálnod, kihuzogatnod a helyéről, átdugni, majd vissza emelni a helyére. Legalábbis nekem nagy segítség, mert van 2 kis hangszóróm, ha közössen akarunk filmet nézni, azt használom, de ez azért rittka ahoz, hogy állandóra összedugjam.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • harry

    veterán

    válasz #64791808 #1143 üzenetére

    Hogy a fenébe lenne már részletkérdés, mivel van 5.1 hangfalrendszer és a füles is (és mindkettőnek kell 3-3 jack aljzat pl Zalman esetében), ezért el kell döntened, hogy melyiket kötöd a gépedre. Alapesetben. Vagy persze megcsinálhatod, hogy veszel jack Y-elosztókat, így egy kimenetre 2 csati megy, ami szerintem ismét nem jó, mivel így füles mindig fog szólni (hangfal ugye kikpacsolható), és a füles hangerejét nem is tudod külön állítani. Mit értesz az alatt, hogy lehet nem olyan a gyári elosztó, mint amilyet szeretnél? Pl Medusánál úgy van, hogy a fülesen egy 9 tűs csait van, ez megy az erősítőbe, aminek a hátoldalán van 5.1 KI és bemenet is (egyikbe a hangrendszert kötheted tovább, másik a géphez csatlakozik). Ez így tökéletes, ki lehet kapcsolni a fülest, vagy akár kettőt is rákötni, hangerőt szabályozni, továbbosztani hangrendszerhez, minőségromlás nélkül. Zalman szerintem annak ideális, aki csak fülest használ (így pl csak játszik). Mellesleg ilyen 'kis' erősítőkből sztem nem igazán lehet válogatni, Zalman gyártott egyet (ami ismét plusz pénz), és gyártók mellékelnek fejhallgatókhoz. Ha meg komoly erősítőd van pl házimozihoz az ismét más kategória.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák