Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bernardo20

    senior tag

    Szert tettem egy Zalman ZM RS-6F+M fülesre és Zalman ZM RSSC USB hangkártyára a notimhoz.
    Eddigi tapasztalataim:

    pozitiv:
    Nagyon jó és igényes anyagból készült. A hangkártya kicsi,kompakt usbről kapja az áramt és jól szól,van rajta hangerő-szabályzó mindegyik sávnak lehet állitgatni a hangerejét és igy el lehet kerülni, a sokszor elhangzott kritikát, hogy a center és a hátsók nem szólnak rendesen.nem a fenét:DDD Akinek fontos a méret szerintem mindeképpen érdemes kipróbálni,mert össze lehet csukni a fülest és relative kis helyen is elfér. A viselése nekem kényelmes,bár hozzá kell szokni, hogy ilyen mennyiségű, minőségű hang rombolja az ember fülét. Miután levesz mindig zsibbad a fülem.:DD le van árnyékolva igy a közvetlen közelembe telefonálhanak meg minden és meg se nyekken:D A külső zajokat nem lehet benne hallani igy teljes az élmény, ja és kifele is minimális a zajkibocsátás. Nagyon szépen szól, ja és van hozzá kis mikorofon is.ami teljesen használható:))
    játékokba félelmetes a hatás,eddig is 5.1es rendszerrel játszottam,de igy még tömörebb az élmény. nagyon ütős. még a régebbi gamek-ben is.
    Filmek is nagyon szépen szólnak, igazi mozi hangzás,persze egy füleshez képest lenyűgöző.

    negativum: itt csak annyit tudnék irni, hogy van neki alapzaja,tehát ha nem szól semmi akkor is zúg illetve sistereg, búg ahogy tetszik. persze ez elég jelentéktelen,de azért engem picit zavar, A mikrofonnak hülye megoldást választottak, nagyon kicsi és alig lehet felcsiptetni a ruhára.de a minőségére itt se panaszkodhatom. A centert egy picit tényleg jobban ki lehetett volna emelni,de hát igy is nagyon jó!

    Lehet,hogy egy kicsit elfogult vagyok,de eddig még nem igazán találtam kivetnivalót benne és tényleg KIRI!!:))

    összeségében nagyon elégedett vagyok vele. Hiszen 23ért kaptam egy nagyon jó 5.1es ''rendszert'' egy igényes,kompakt,határozottan szép külső hangkártyával együtt. Amin a finomhangolás is gyerekjáték. Ajánlottan power dvd delux-al érdemes hallgatni:DDD

    remélem tudtam segiteni annak aki ilyet szeretne de bizonytalan.

    Medusát nem ismerem,de ezt határozottan ajánlani tudom.
    :C:C:C

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák