Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    Előzmény #406

    További fejlemények...

    A center finomhangolása után lényegesen javult a térhatás, illetve a keresztezési frekvencia precíz hangolásával a hangképet sikerült normálisan beállítani (megszünt a ''barlang hatás'') kezdem megszokni... ;) Na szóval ami fontos: szvsz függetlenül attól melyik típust választja az ember nagyon lényeges a precíz hangolás... én már feladtam hogy ez sz@r és ez van, de újabb hangolások után mindíg javítani tudok az összképen. Sajnos ezeknek a cuccoknak a hangolására időt kell fordítani (nem is keveset nekem már kb 3-4 óra ''potitologatás'' ráment és most kezdem úgy érezni hogy volt értelme megvenni)! Na ezért van az hogy némileg fenttartásokkal tudom fogadni a bemásolt tesztet. Nem hiszem, hogy órákat szántak darabonként a hangolásra... (persze nem állítom hogy az ott leírtak nem valósak, csak véleményem szerint túl nagy külömbségek nem nagyon lehetnek ami meg van az inkább javarészt a beállítás/hangolás hiányára írható) prsze jöhetnénk a sokol-re vox minőségi külömbségekkel de ezen a szinten szvsz ugyan azt (vagy legalábbis nagyon hasonló) technológiát alkalmaz minden gyártó.

    Kitartás mindenkinek a füles hangolásához!!!


    [Szerkesztve]

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák