Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    Áhh, az én nagy problémám, a térhangzás. Minap részem volt egy mozi maratonban ismerősöméknél. 5 órányi film, kényelmes fotel, szélesvásznú TV, precízen beállított 7.1-es hangrendszer. A filmek és egyéb körítés mellékes volt, túl tudtam lépni rajtuk, csak a hang! Csak az a szép, házfalszaggató hang fog nekem hiányozni, semmi más. Az utóhatás nem maradt el: Gimme more! De mivel én oda nem költözhetek, a szobámban pedig nem lenne hely a hangfalaiknak(mondjuk a sajátjaimnak sem), no meg egy éjféli, teljes hangerőn halgatott horrorfilmtől a szomszédok előbb kapnának szívbajt mint én, ezért látszólag az elképzelésem kútba esett. Vagy mégsem? Előkaptam a billentyűzetet és felragyogott előttem a térhangzás reménye; vegyünk fülest!
    Ebben kérném a segítségeteket. Mármint a füllhalgatók minőségének összehasonlításában, mert általában a netes tesztekben örülnek, hogy ilyet kipróbálhattak, nem hogy még összehasonlítsák az éppen elérhető többi térhangzást(iiletve annak érzetét) nyújtó fülhallgatóval. Hogy felgyorsítsam a folyamatot, a következő fülhallgatók közül melyiket a legérdemesebb megvennem?

    Speed-Link SL-8790 Medusa 5.1 Bővebben: link
    Zalman ZM-RS6F Theatre 6 Bővebben: link
    TRUST 751B 5.1 Silverline Bővebben: link

    Genius HP-5.1V-ről Bővebben: link tud valaki valamit?
    Speed-Link Medusa-t hol lehet kapni?

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák