Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #42007296

    törölt tag

    válasz mitisvegyek #13444 üzenetére

    Ha van rá pénzed akkor DT 770 Pro 250 Ohm ami jól szigetel kifelé és befelé is. Nem zavarnak, Te sem másokat.
    A nyitottabb változat viszont kellemesebb hangzást ad és szellősebb a füleden.

    Viszont !! ezekhez már érdemes fejhallgató erősitőt venni, nem lesz elég egy 10-20k-s hangkártya, hogy szépen szóljon, nem hajtaná ki megfelelően a fejest.
    Én DT 770 Pro 250 Ohm-osat szerettem volna venni, de nem akartam 100-150e ft-ot rákölteni. Ha már ilyet vesz az ember , akkor vegyen meg hozzá mindent, különben fölösleges lesz a minőségbeli különbség...nem fog 100%-os hatásfokon szólni...akkor meg már mindegy ha vesz az ember egy 20k-s fejest hangkártyával.
    De erről a Fejhallgatós topikban konkrétabb válaszokat kaphatsz.

    Én ezért választottam egy olcsóbb stereo monitor fejhallgatót, ami csak 35 Ohm-os és telefon-tablet is kezeli szépen. Ehhez elég egy 10k-s hangkártya amiben van fejes erősítés.

    Gyönyörűen szól, külön be lehet állítani gamer-film-zene hatásokat. Játék közben duruzsol szépen az ágyúhang, zene közben olyan dolgokat meghallok amit eddig soha...pl komolyzenében azt is meghallottam mikor veszi a levegőt a fúvós :)

    AudioTechnika ATH-M40x a fejesem.

Új hozzászólás Aktív témák