Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    Topikgazda

    Gyári állapotú, újonnan vásárolt gép esetén az első indításkor, valamint formattálást vagy system transfert követően el kell végezned a 3DS-en egy sor kezdeti beállítást. Ezeket az operációs rendszer kötelezően végrehajtatja veled, nélkülük nem veheted birtokba konzolodat. Mindezen beállítás nélkül a 3DS lényegében egy Gameboy-szerű kazettaevő lenne, nulla online szolgáltatással. Ha a konzolban rejlő valamennyi lehetőséget ki szeretnéd aknázni, mindent pontosan állíts be. Ha mindent megfelelően csinálsz, jó eséllyel nem is kell többé a beállításokhoz nyúlnod. De ha valami időközben megváltozna, például más routert üzemelsz be a régi helyére, akkor sincs ok aggodalomra, utólag is bármit beállíthatsz. Ha pedig minden üzemkész, akkor tekintsük is majd át, mi mindenre tudod 3DS-ed használni. Ezek jegyében tekintsd át az alábbi témaköröket (katt a képekre):

    Milyen beállításokat kell elvégezned egy frissen vásárolt gépen? Itt megtudhatod.

    Címkék: nyelv, dátum, idő, kalibráció, profil, internet, szülői felügyelet, System Transfer, HOME Menü

    Újabb vagy nagyobb képernyős 3DS-t szereztél és szeretnéd rajta a meglévő játékaidat élvezni? Erre találták ki a System Transfer funkciót, mellyel átköltöztetheted régi konzolod tartalmát az új szerzeményedre.

    Címkék: System Transfer, átköltözés, adatátvitel

    Ha utólag szeretnél beállítani valamit, ezt a HOME Menüből indítható System Settings alkalmazással teheted meg. Tanulmányozd át alaposan, hiszen bármikor szükséged lehet rá!

    Címkék: NNID, internet, wifi, SpotPass, szülői felügyelet, adatkezelés, SD-kártya, StreetPass, egyéb beállítások, rendszerfrissítés, formattálás

    [ Szerkesztve ]

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Aktív témák