Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olajbogyo

    aktív tag

    Sziasztok!

    Azért kérnék tőletek tanácsot, mert már a szemem folyik ki, mint a csigának attól, hogy "ezer" oldalt meglátogattam, de még most sem tudok dönteni. Nos szeretnék egy tv-t venni, amin a legkevesebbszer a tv csatornákat nézném, vagyis inkább otthoni mozizáshoz kellene(legalábbis a legtöbbet erre használnám). LCD/LED/Plazma? fogalmam sincs azok alapján, amiket olvastam a különböző oldalakon, betekintési szög/fogyasztás/a fekete, az fekete....stb...stb. A fogyasztása nem érdekel különösebben, bár az sem baj, ha nem kell miatta beindítani egy újabb reaktort Pakson. Az elvárásom kimerül abban, hogy a full HD képe gyönyörű legyen,3D kell-e? fingom nincs, akinek van ismerőseim közül azok mind azt mondják max napi egy film, mert a szemük fáj tőle, ilyen áron nem kell inkább , hálózatba tudjam kötni LAN-on(ha wifi-s az sem baj, digi 500-as net+ dualband-os asus router csak elbánik a full hd-s tartalmakkal+panasonic házimozi) SMART funkció, ha van nem árt gondolom én, de pl, ha van ugyanolyan árban egy nem okos tv, de annak mondjuk jobb a képe akkor hanyagolom nyugodtan miatta. Nézegettem ezt a mozgásérzékelős távirányítót, ez elsőre bejövős. No szóval biztosan tudjátok már e pár sorból is, hogy szerintetek mi az ami megfelelő lenne számomra. Az az igazság, hogy van egy kis elfogultságom a panasonic márka felé(a legtöbbet ezt a márkát néztem tv-ben is), de természetesen nem csak pana tv-re áldoznék pénzt.......apropó pénz, úgy elsőre 160-környékére saccoltam az árat, de ha valamiben jobbat lehet venni az ésszerűség határain belül, arra vevő vagyok.

    Előre is köszi!
    Üdv!

    Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

  • olajbogyo

    aktív tag

    válasz nightshadow #26690 üzenetére

    Köszi a gyors reagálást.........

    Nem semmi a linkelt példány, rajta leszek a témán elmegyek meglesem élőben is. Még egyszer köszi. :R

    Üdv!

    Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Új hozzászólás Aktív témák