Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz BBéci #85 üzenetére

    Erről a távolság dologról már olvastam itt. Van is egy táblázat, mondjuk én meglepődtem, hogy egy 42"-os full hd tvt 1.66 méterről kéne nézni. :F
    Nem túlzás ez egy kicsit? Félre ne érts/etek, senkinek sem akarom a tudását megkérdőjelezni, ti biztos jobban értetek hozzá mint én, de hát 1.66... na most akkor elmondom, hogy a nappalink 8x4méter, egy 60as években épült klasszikus kocka kertes ház lett átépítve, emelettel, és úgy lett 8x4, hogy a két első szoba lett egybe nyitva nappalinak, na most úgy van berendezve, hogy elején tv (egy régi, kb 10éves 70cmes philips dobozos klasszik tv :) ) oldalt 3as kanapé (a hosszabbik oldalt) másik oldalt egy fotel, és hátul egy 2es kanapé, nem teljesen hátul mert ott a szekrénysor van, de olyan 5méterre a tvtől van a 2es, a tv-vel kb szembe (tv a sarokban van egyébként, szal nem teljesen szembe) meg egy relax szék mellette, na mindegy, szóval kb a fotel van legelőrébb, az is kb 2,5méterre a tvtől, és szerintem lehet látni rendesen, jó hát nem egy csúcsminőség de szal én szoktam látni a dolgokat rajta :D ... jó a szeme a családnak :DDD ...na mindegy szóval a méretekből adódóan azér csak kéne egy legalább 102es, de hogy az nekünk oda bőven jó abban biztos vagyok, ezt az 1.66ot nem tudom hogy számolták... oké hogy nem egy átlag nappali méret ez, de még egy panelba is messzebb van sztem a tv a kanapétól egy átlag lakásban mint 1.66, szal akkor legalább 102es kell mindenkinek :D ...szóval na mindegy... azon az oldalon nem találtam a cikket :F Be tudod nekem linkelni? Egyébként, hogy nem lcd-t kéne azt úgy értetted, hogy plazmát? Az jobb távolabbra? Vagy linkeld be légyszi a cikket és akkor elolvasom. :) Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák