Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utgyuru

    aktív tag

    válasz blakey #29491 üzenetére

    Samsung
    Panasonic
    A Panasonicról csak ezt az egyet találtam. Nyilván nem ez lesz a döntő szempont, csak kíváncsi lettem volna véleményekre, azonos képminőségnél azért elgondolkodnék rajta. Egy régi smart Samsungom van, ami kb egy hajszálnyira van a használhatatlantól, olyan gyenge a smartja, láttam egy újabb, de ugyancsak középkategóriás Samsungot, azon viszont nekem nagyon tetszik, gyors, reszponzív az egész.
    Az AS640-et mindenhol a 6400-as Samsunggal hasonlítják, de én a 6200-t találtam vele egy árban. Nem tudom, az mennyiben marad el a 6400-tól. Itt a videón a smart részt nézve, a Samsung nekem messze jobbnak tűnik ebben mint a Panasonic, ugyanakkor nem játszani meg netezni akarok rajta, valószínűleg kimerülne a Youtube, Spotify, Skype hármasban. A mostani tv-men (a régi smart samsung) viszont pl a youtube app kuka ahogy van, hiába dugok rá billzetet, ami mindenhol működik, egyedül abban az appban nem, ahol használnám.

    Ettől függetlenül, úgy általában érdekelne vélemény, a kettő közül melyik a jobb. A smart csak egy +1-edik szempont volt.

Új hozzászólás Aktív témák