Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PHenis

    senior tag

    válasz zolko74 #28033 üzenetére

    Szia,
    mi nemrég vettünk anyuéknak 4309-est csak 42 colosat. Öszintén szólva meglepődtem, hogy milyen kaka. Mozgásfelbontást nehéz értelmezni erre a készülékre, mert szinte minden akad mindenhol. A kép fakó, vagy ha bekapcsolok valami képjavítót akkor még nagymutterka is látja, hogy ez így mű. A csatornaváltás egy agyrém, mire csatornát váltok kinő a fű és a csatornalista is nagyon gagyi. Teljesképernyőn több sorban vannak nagy számok és kis betűvel ráírva a csatorna neve, de ugyanolyan színű mind a kettő így nehezen olvasható. Még a jobbra-balra lépegetés is lomha picit.
    A menüje nagyon logikátlan nekem, emitt állítod a képet (normál, mozi, egyéni, ilyenek) de amott állítod, hogy az egyéni az milyen legyen.

    Nekem a csatornákat sem sikerült átrendeznem pedig jó lett volna, ha az M1HD nem a nyolcvanakárhanyason van. (ez lehet az én fogyatékosságom, bár más tévén egyből megtalálom a dolgokat)

    A távirányító sem a legjobb, a gomboknak nincs rendes nyomáspontjuk és mivel a tv lassan reagál, így nehéz kitalálni, hogy megnyomtam-e. Ja és a hangerő/csatornaváltó egy-egy hosszúkás gomb aminek a tetejét illetve az alját nyomod.... nem a legjobb.

    Na ezt most jól lefikáztam... de ez a véleményem sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák