Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djxp01

    senior tag

    Sziasztok!

    Már vagy 1 éve nézegetek mindenféle hangszórót, különböző árkategóriában. De egyszerűen nem tudtam még megtalálni a nekem megfelelőt árban / tudásban, és már lassan megbolondulok a zenehallgatás hiányába.

    12 négyzetméteres szobába kellene, nem óriási hangerő, viszont szükség lenne a mélyre alacsonyabb hangerőn is. Zenéből szinte mindent hallgatnék rajta, könnyű, elektronikus, r&b, filmzenék. Méretre maximum 60 cm magas lehet és 40 cm széles és mindenképpen fadobozost szeretnék reflex nyílással. Aktív legyen és a Xonar DX hangkártyámmal megfelelően működjön. (főleg FLAC-re, de persze ezen menne a PC hangja is, YouTube, stb..). Lehet monitor aktív hangsugárzó is, ja és nem ártana a hangszórók elé valami védőrács.

    80k (nagyon max. 100k) lenne a felső határ és ahogy itt olvasgattam a 2.1-et nem ajánljátok zenére, de nekem nagyon szükség lenne a dinamikára és a mély frekvenciákra is. (Papíron, a tudom semmit nem jelentő ~45hz körüli gyári, alsó értékre lenne szükség... értitek, hogy értem :D )

    Amik szóba jöttek eddig: SOLO 6C, 7C, MC-SHF120, Thonet & Vander Kugel

    Ezek közül melyik felelne meg az általam, fent leírt elvásároknak? Én személy szerinnt a Kugel felé hajlok.

    Szerintetek?

    :R

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2005-07-05

Új hozzászólás Aktív témák