Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    Sziasztok, laptopom mellé keresek hangfalat, olvastam a fórum nyitó hozzászólásában a "guideot". A laptopom kimenete csak stereo, tehát 2.0-ás hangrendszert keresek, illetve feltétel lenne, hogy Bluetooth-on keresztül is kommunikáljon.

    Néztem a Modecom említett modelljeit, mind a három megfelelne, de sehol nem találtam olyan helyet, ahol ezeket meg lehetne hallgatni, esetleg van erre valahol lehetőség Budapesten? Illetve látom, hogy a membrán átmérő a drágább modellekben nagyobb, ez milyen tulajdonságát befolyásolja a zenének? (laikus vagyok, tényleg nem tudom).

    Amit találtam, az Denon szaküzlet, ott lehetne a dolgokat próbálgatni, viszont egyáltalán nem ismerem a Denon termékeket, csak azt látom, hogy meglehetősen drágák. Itt is vannak Bluetoothos modellek, pl. a DS-1
    http://hu.horn.eu/hu/HU/TERMEK/HANGSZOROK/ACTIVE/DS-1?s1=1

    gondolom ennek darabja 60.000, tehát egy pár 120? Ismeri valaki ezt a hangfalat?

    Nem vagyok különösebben ár-érzékeny, de azért 50-60.000-nél többet semmiképpen nem szánnék rá.

    Válaszokat előre is köszönöm.

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

  • Jackal2

    senior tag

    Sziasztok, az alábbiakban kérném a segítségeteket:

    Vettem egy Thonet and Vander Kürbis Bt-t, teljesen jól szól, egy bajom van vele, hogy képtelen vagyok átterelni a hangot Blue Toothra, jacken viszont tökéletes. Látom az eszközt, párosítja is a laptopommal a Win7, megjelenik az eszköz az eszközmenüben, de nem találom, hogy hol kéne átterelni a hangot, hogy a Thonet and Vanderen szóljon és ne a beépített laptop hangszórókon.

    Esetleg van valami ötlet, mit nem állítottam be?

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák