Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McMuthee

    csendes tag

    válasz Davevagyok #1 üzenetére

    Kedves fórumozók!

    A véleményeteket szeretném kérni. Lehet, hogy nem jó helyen keresgélek, de a google ide irányított. Konkrétan A Thonet & Vander Turm termékről szeretnék érdeklődni. Olvastam hideget, meleget is róla. Itt ezidáig sajnos csak hideget. Találtam az interneten két tesztet róla és mind a kettőben az egekig dicsérték. De ez nekem még kevésnek tűnt. Őszinte leszek... Nagyon elnyerte a tetszésemet a Turm. Elsősorban tudása (nem nagyon értek hozzá, így nem volt nehéz) és szerintem kinézetre sem egy utolsó darab. Szerintem. Nos.. Én egy átlag felhasználónak tartom magam, átlag igényekkel. Nem fontos számomra, hogy a szúnyog zümmögését meg tudjam különböztetni egy légyétől. De azért szeretném, hogy úgy szóljon egy hangfal ahogy annak szólnia kell. Szeretnélek benneteket megkérdezni, hogy mit gondoltok a német cég „HI-END” termékéről? Kerestem más aktív hangfalakat, de mint említettem nem nagyon értek hozzá. A Turm-ról meg igen sok specifikációt adnak. Fontos lenne nekem, hogy aktív legyen mert nem szeretnék még egy erősítőbe is beruházni, illetve hogy egyszerűen lehessen csatlakoztatni különböző eszközökhöz. Ez is nagyon megfogott a Turm-ben. Elsősorban laptophoz és tv-hez használnám zenéhez és filmekhez. Ezért is lenne jó a gyors csatlakozási lehetőség (pl.: 3,5 jack/RCA). Illetve még annyit hozzátennék, hogy ugyancsak a T&V-től az SW10-es mélynyomón is gondolkoztam, hogy együtt használnám a kettőt.

    Erről is szeretném a véleményeteket kérni. Ez a két tétel kb 100 ezer forint környékén lenne. Szívesen meghallgatok jót, rosszat, tanácsot, tippet, ötletet, ár/érték arányban a véleméyneket.. Ja és ez az álló kialakítás is előnyben részesül nálam a szoba kialakítása végett.

    Máté

  • McMuthee

    csendes tag

    válasz JoinR #27101 üzenetére

    Nem... A teszteken csupa jót olvastam. Itt olvastam csak lehúzásokat. Ezért vannak bennem kétes érzések. Nem feltétlenül megerősítés kell, hanem tapasztalatok, vélemények..

Új hozzászólás Aktív témák