Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    válasz MarioAna #30356 üzenetére

    Nos végül egy Genius HF-360B lett az "utóda", ami kategóriában nyilván hatalmas visszalépés, de nem akartam túl nagy összeget kiadni, hiszen még talán a G500-am megmenthető valahogy. Legrosszabb esetben majd vaterázok egy 5.1-es házimozi erősítőt és azzal összekötöm.

    A 360-as fadobozos elég "doboz", egyelőre a mélyek nagyon hiányoznak belőle (amúgy is "mélyszegény", viszont a G500 eltúlzott brummogása után főleg, de nem is hasonlíthatom össze a 130W-ot (összesen 310W) a kis 3"-os egyutas párral :DDD )
    Gép mellé hangkeltőnek elég lehet, egy házibulihoz már kevésbé. Nálam az 5.1 brutális teljesítménye amúgy sem volt igazán kihasználva.

    Youtube videókat nézegetni, háttérzenét hallgatni még épp megfelel, kétszer ennyiért az 1250-esek jobb választások (azt nem tagadom) és kevésbé "fárasztó", mint az eltúlzott mélyes rendszerek.

    Előny, hogy tényleg jól néz ki és elég kompakt. A régi tejfölös-doboz Geniusoktól jobban szól, viszont a régi Creative SBS 350 2.1-emtől nem.

    Ennyiért lehet lett volna jobb, de így is 2 napig jártam utána Debrecenben, mire sikerült beszereznem (MM-ban röhejes 12k, máshol meg nem elérhető/nem volt raktáron...végül a multimediaban 6,5k-ért vettem meg. Ennyit még talán megért.

    Idővel úgyis megszeretem valószínűleg, csak most még "fáj" a visszalépés ;]

  • adesz444

    csendes tag

    válasz MarioAna #30540 üzenetére

    Na, hát én holnap hozom el a 805B-t, kíváncsi leszek mit tud a 1255A mellett! Mint írtam fentebb nekem csak PC-s hangkeltőnek kell, oda azért elég kell, hogy legyen!

Új hozzászólás Aktív témák