Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gampa

    aktív tag

    válasz schawo #9526 üzenetére

    A magas,meg a közép tényleg a helyén volt.Tehát akiknek nem kell az átlagnál több mély,nekik szerintem bőven jó ez a dobozka! Tényleg szépen szól,de több mélyre számitottam.

    De meg kell hallgatni! Izlések és pofonok.Nekem annyira nem tetszett,de lehet neked meg fog.Ha egy nagyobb ládikóval árulnák.....

    [ Szerkesztve ]

  • Gampa

    aktív tag

    válasz schawo #9526 üzenetére

    2 évig egy x-530at használtam,de gondoltam lecserélem,z-2300-át akartam,de vásárlás elött megfüleltem.Mély tényleg van,de itt ki is fujt.Semmi más nem hallottam szinte csak azt a fránya mélyet.Aztán találtam itt ph-n egy Logi Z-Cinemát,gondoltam egy próbát megér.Nagyon jól szolt.Kellemesen csalodtam benne,mivel a mély visszafogotabb,van végre közép,és magas! Lehet érteni mit énekelnek a zenében,hallani a cintányért stb....
    Normálisan lehet rajta zenét hallgatni,jó nem egy csúcskategória,de nekem bejött.Az x-530 és e között ég,és föld van hangzásba,a cinema javára.Ugyvettem észre itt elég sokan logi ellenesek,de talán elöbb meg kéne fülelni az szóban forgó hangrendszert mielött azt irjátok rá hogy SZAR!!! Amikor érdeklödik valaki hogy milyen rendszert vegyen,szinte mindenkinek az edifiert irjátok.Létezik más is.Lehet hogy egy no name cucc fog tetszeni,nem pedig egy méregdrága (tudom hogy az edi nem az,csak egy példát irtam).Tehát Hölgyek Urak.Vásárlás elött tessék meghallgatni mit is akarunk venni.

    Jah mielött az edifier tulajok leszolnak!!!

    Egy szóval nem mondtam hogy rossz,csak a mélyládán hangolhattak volna még egy kicsit!

    Szerintem!!! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák