Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz djculture #7870 üzenetére

    Igen, nekem is jól teljesítettek a videoton hangfalakban azok a 25cm -es SAL mélysugárzók! Akkor meg pláne bánom, hogy eladtam! :( Hatásfokon kívűl mit befolyásolhat az eltérő trafó, búgás jelentkezhet?

    A SAL magassugárzót már néztem, kis farigcsálással belemenne, esetleg ha tudsz konkrét típusszámot is javasolni az említett márkákból azt megköszönöm!

    Dudika10: Köszi szépen! Felkeresem hátha tud javasolni ő is valami megoldást!

    Még filózom azon mi legyen a 2000A sorsa! Cseréljem ki én a magassugárzót és úgy adjam el, vagy adjam el így és aki megveszi kénye kedve szerint moddolhatja, vagy esetleg tartsam meg és tegyem vissza az 1255A helyére, hátha más magassugárzóval sokkal szebb hangzást ki lehet belőle hozni, mint az 1255A ból. Ahogy néztem az 1255A fejlettebb elektronikailag is és összeszerelésileg is, és még van rá majd egy év gari, pár hónapos csak. A hangját is jobban szeretem, ksiebb teljesítmény jobb a kisebb szobába, mélyek ugyanolyan jók, sőt a kisebb refelxnyílás miatt nincs is annyira mélybúgó hangja, amit dudika is szokott emlegetni! Mit javasoltok?

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák