Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz AMDFan #6825 üzenetére

    Gondoltam most adok neki egy kicsit! ;] Ha le akar égni benne valami, vagy meg akarja magát adni, akkor most tegye gar. időn belül! Egyszercsak egy jó kis dübörgős zenénél felvillant a kék led. Na mondom csókolom egy jó kis kontakt hibához van szerencsém?! Ha túléli a gar. időszakot, szerintem szétszedem, átforrasztgatom a panelt, a kék ledet kicserélem alacsony fényerejű zöldre. Kap egy kis bélést is. Igaz azt még nem tudom, hogy hogyan oldom meg a balos hangfal szétszedését. Ahogy nézem az nem csavaros, hanem ragasztott. A végfok IC -ket érdemes kicserélni benne egyébként? Ha már lúd ...! Nálam a hangfal egyébként be van állítva fix hangerőre és a gépről szoktam a hangerőt állítani. Azt mondod, hogy szerencsésebb letekerni min. -re bekapcsolás előtt? Egybként ami még fura volt, hogy ezeknek a genius hangszóróknak a hűtőbordája a hangdobozon belül található, ellenben más típusokkal pl. amit itt is linkeltek ebben a topicban. Szerintem egy kiadós, tartós hajtás esetén nem kap megfelelő szellőzést, valószínűleg ezért is éghetett le haverodé.

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák