Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    nagyúr

    válasz lowzor #37565 üzenetére

    Mondom még1x, nem feltétlen a búgás a gond, hanem az alapzaj, ami azért legtöbb esetben bizonyos távolságból már fel sem tűnik. Pláne ha még szól is valami.
    A Z623-ról nincs túl jó véleményem, a Samut meg nem hallottam még, de az sem lehet egy nagy durranás.

    (#37569) Mikulásbá: MKI-en csak hangerő volt. Nem hiszem, hogy ez változott volna. De 30 perc tétlenség után készenlétbe vágja magát, aztán ha megint elindítasz valamit, akkor feléled.

    [ Szerkesztve ]

  • mekker

    őstag

    válasz lowzor #37565 üzenetére

    Félreértetted. Ezek nem búgnak, hanem egy ehhez hasonló alapzajuk van. Tehát nem sipít, nem búg, hanem nagyjából emberbarát. Ez általában egyáltalán nem zavaró hang, és nem is hangos. Van itt egy Orion kombó tévéhez, még az is olyan, hogy ha egyenesen tartod a fejed, akkor fél méteren kívül már nem igazán hallod a sistergést. Van egy T&V Kürbis asztali hangszóró is, ami már egy asztali hangszórónak megfelelő zajszinttel rendelkezik, azaz itt már érezhetően kisebb dB az alapzaj, mint a 30 éves erősítőnél.

    Tehát felesleges emiatt aggódni, különösen egy kis hangszóró közepes nappali kombó mellett. Én is szeretem, ha minden elektronika kussban van, de hidd el, egy mai hangszórónál az a kis alapzúgás nem releváns szempont számodra.
    Ha búg egy hangszóró, vagy erős alapzaja van, akkor vagy a szobában van a gond, vagy pedig valami problémára utal. Erre fel kel készülni a kínai hangszóróknál (tapasztalat), de erre való a garancia.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák