Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz alázógyík #28828 üzenetére

    Nem lehet lezárni mert a hangszóró hátulján van a hátsó reflexnyílás így itt azt tanácsolták hogy min 10cm-re legyen a faltól, így beépíteni gipszkartonnal nem megoldás, ha nem kellet volna távolság akkor közvetlenül a falra szerelem fel a tv mellé, nem polcozok

    Fektetve meg azért van mert még így is kihallom hogy lejjebb van a hangszóró a tv-től(ezért is írtam hogy mehetett volna még feljebb közelebb a tv-hez) , lentebbről szól a hang

    A vezetékkel most már annyit tudok kezdeni hogy a hosszabbítót a polc aljára szerelem fel, így nem fog annyira látszani és a IPTV bokszát is erre a polcra teszem át így a HDMI kábel is rejtve lesz valamennyire

    (#28829) Francia91
    Igen ,youtube miatt kellet nekem smart-os tv, sok filmjük van feltöltve, és bár mikkor bármelyiket megnézhetem

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák