Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • "A homoszexualitás természetellenes" 😠

    lo Ehhez képest a természetben nem ritka és evolúciós előnyei is vannak. ...

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz phoenix1989 #27649 üzenetére

    "érdekes mód rengeteg olyat hallodtam ami elég jol szólt és nem 70k ba került"

    Egy pár példát írhatnál, engem érdekelnének :B

    Amúgy leírták, ha ennyiből 5.1-et akarsz, akkor vedd amelyik tetszik...lényegi különbség úgyse lesz köztük, most hogy piros bögréből hallgatod a cincogást, vagy kékből, totál mindegy..talán próbálj olyat választani, aminek a szatellitjei a legnagyobb térfogatúak, ami a legtöbb extrát tudja, mint távirányító, bluetooth, stb..

    "mellesleg 2.0 nem térhangzás"

    Gondolom akkor fejhallgatóból is csakis a gamer! :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • psyho85

    tag

    válasz phoenix1989 #27649 üzenetére

    He? Itt ülök a Kürbis előtt, 28k volt tavaly decemberben, most olcsóbb. Fele annyi, mint amiről te beszélsz, és most még olcsóbb. Örülök, hogy össze tudtam rá kaparni a pénzt, nem vagyok sznob. A legolcsóbb ajánlott hangfal meg ~12k... :F Ha nem ismernék az olcsóbb szegmenst, akkor nem mondanák, hogy nem érdemes vele foglalkozni. :)

    Egyébként kaptál konkrét márkát és típust is, igaz drágábban, de használtan is meg lehet ezeket venni, és az újonnan 70k-s szett csak van használtan 50-ért... Azt nem mondtad, hogy feltétlen újat akarsz. :P

    Igazából kétféle kimenetele van, amikor valaki 2.1 és 5.1 rendszert keres itt: vagy sértődötten távozik, vagy vesz egy ajánlott hangfalat, és aztán jön megköszönni, hogy jót tettek vele, de jól szól, eddig volt tévúton.

    Használd egészséggel a kiválasztott szettet, legyen örömöd benne soká. (Minden cinizmus nélkül!)

    @F-Zolee: ezt a többiektől kérdezd, hangkártyában nem vagyok otthon, de valami ilyesmi szoktak ajánlani kb.

    @JoinR: csakis a 7.1! Nekem is 8 fülem van, mindegyikre külön hangszóró kell! :DDD

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

  • dudika10

    veterán

    válasz phoenix1989 #27649 üzenetére

    Rendelkezel egy tisztességes méretű szobával, ahol megfelelően el lehet rendezni egy 5.1-es rendszert?
    (Költői kérdés, nem tudod, hogy kell elrendezni a dobozokat, tehát nyilván nem tudsz erre sem válaszolni.)

    Na, mivel az átlag felhasználó nem rendelkezik ilyennel, és nem tudja milyen a megfelelő elrendezés (továbbmegyek, még egy sztereo rendszer elhelyezéséhez sincs meg a kellő hely és szakértelem általában), ezért értelmes teret akkor sem kap, ha 40 dobozt szór szét a szobájában.
    Ez nem egy processzor, nem úgy működik, hogy bepattintod a megfelelő alaplapba, és akár a nappaliban, akár a hálószobában használod, ugyan úgy működik.

    De, a sztereo rendszer remek térrel rendelkezhet, ha a körülmények adottak.

    " ... kb hoyg mi a szart akarsz te ennyiért te csoró."

    Menny be a házimozi topikba ugyan ezzel a kérdéssel. Ott szabályosan ki fognak röhögni, egy rendes centert nem kapsz ennyiért, nemhogy egy egész szettet.

    Nem értesz hozzá, el vagy tévedve (ahogy egyébként a topikba betévedők túlnyomó része, nincs is ezzel semmi baj, mint már írtam), de Te bizonygatod itt az igazad. :U
    Ha nem tetszik a kapott válasz és elkezded verni az asztalt, mert márpedig itt mindenki idióta, akkor ne csodálkozz, ha a rendszer ellened fordul.

    ui.: azért jók a genius 5.1-es távirányítós szettjei, mert a potméter hajlamos tönkremenni, és egy motoros, 6 csatornás potméter, ami éppen oda kell, ha be is szerezhető, akkor baromi drága (és csak a teljes panellel együtt kapod meg), ha viszont a gyártó úgy dönt, hogy nem tart többet belőle, akkor a büdös életben nem fogod pótolni.

    (#27652) hentes555:
    Fordítsd az asztalt az ajtó mellé, csak ne told be a sarokba. Sokkal jobb lesz, mint ez a sarokban álló hangszóró.
    szerk.: pont ahogy a rajzon van. :K

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák