Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz dudika10 #26498 üzenetére

    Sajnos nem vet fel a pénz,hogy csak úgy vegyek 2-3-5 hangfalszettet,hogy összehasonlítgassam,sok üzletben meg ki sincsenek állítva egymás mellett,hogy összehasonlíthassa az ember.

    "AV-Onlinet meg inkább senkinek nem kéne olvasásra ajánlani."

    Az ajánlóban sem szerepel egy olyan szakmai oldal sem,ami javasolt lenne.
    Nincs ajánlva egy olyan üzlet sem,ahová elmehetne az ember és ha nem is mindet de sokat ki lehetne próbálni és összehasonlítani,majd mindenki a saját igényei szerint választhatna.Minden ízlés kérdése,lehet,hogy ami neked nem tetszik,az nekem igen és fordítva.Nem vagyunk egyformák,nem egyforma a hallásunk,és ugye az ízlés dolga is,ahogy pár szóval előbb írtam.
    Mindemellett főleg a zenehallgatásra van kihegyezve a fő téma is,ahogy az le van írva 2.0,2.1/5.1,7.1 esetében mehet az ember a hifi/házimozi topicba.
    Kérdem én,ha hifinél ajánlott lehet a 2.1,akkor "aktív bögreszettnél" miért nem?

    Persze ezzel azt sem mondom,hogy nincs igazad,lehet,ha hallanám és jobban tetszene,akkor azt mondanám,hogy igazad van,de lehet,hogy akkor is ez tetszene jobban és akkor megint csak az jönne elő,hogy kinek milyen az ízlése.

    Egyébként kb azonos áron vannak(legolcsóbb árat nézve:[120U] [z623]

    (#26499) Nestor16

    "(#26496) laychi: Igen, filmezéshez maximum, amire még használnám, de már idegesített a búgó mély hang annál is. Meg nem is nézek sok akciót..."

    Én erre használom,erre vettem,szóval részben egyet értessz,basszust meg lehet szabályozni.Ha esetleg besokallnék tőle majd én is lecserélem :)

  • Shingen

    addikt

    válasz dudika10 #26498 üzenetére

    :C

    #26502) func93

    SP-HF1255B vagy a 1250B amelyik szimpatikus neked. Csak külsőben van eltérés. :)

    [ Szerkesztve ]

    風林火山

Új hozzászólás Aktív témák