Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renato

    aktív tag

    válasz audi100td #2636 üzenetére

    jaja tuti jó lehet. érdekes, hogy milyen régi viszont már a cucc.
    a logeitech nem erölteti a 2.1-es "thx" szetteket.
    ez az üzleti elképzelés eléggé meglep engem. csomó hulladék 2.0, 2.1, 5.1 van a z-2300 alatti árakon jóval. elhiszem, hogy sokat adnak el belőlük (többet minde z-2300-ból és z-5x00-ből), de az alsóbb szegmensben nagyobb a konkurencia is, a termékeken sem lehet annyit kaszálni, sorolhatnánk.

    szerencse, hogy a z-2300 nekem kizájnara is bejön, pedig sok értékelésben ezt hozzák fel a legnagyobb hibájának. :)
    azért kiv lennék egy hasonló tudású, esetleg kicsivel drábább, szebb, újabb, és "tisztábban" szóló új jövevényre :) bár lehet a logi úgy van vele ennél jobbat nem tud ilyen áron, minek erőlködjenek akkor.. :) alig várom a holnapot :D be is válogatok pár számot a foobar-omba :D

  • renato

    aktív tag

    válasz audi100td #2636 üzenetére

    csodálatosan szól...! :) a hangereje óriási, most legalább ha kimegyek a teraszra nyugodtan nekiküldhetem, nem kell féltenem mint a z-4-emet. a tisztasága rendben. alapzaj sincs jóformán semmi. a szatelitek minősége megkérdőjelezhető viszont, szóval azt a pórvédő szutykot szebben is megoldhatták volna, a múanyag váz látszik mögötte, igy levettem. viszont a szatelitek szólnak veszettül. ez a fentiek alapján meglepő. gondolom maga a hangszóró igényesebb mint a körtés körülötte. a mély szól ahogy szól, nem vagyok az a basszus bömböljön azt kész, de szóval finom, nem túlsúlyban, a közép is rendben. nem bántam meg gy pár óra után. kipróbáltam dts-sel, meg csomó más hangformátummal, és hát tény, hogy szereti a cucc, ha van miből jelet nyerni :)

Új hozzászólás Aktív témák